Małgorzata Piątek-Grabczyńska biogram
OSTATNIA PARADA, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 900 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 60 cm