Maria Anto biogram
Wizyta u syreny, 2003
Olej, Płótno
Wymiary: 46 cm x 33 cm
5 000 zł
9 500 zł
Pochodzenie:
- kolekcja prywatna (od I dziesięciolecia XX w.)
- galeria sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
Sygn. l.d.
Sygn. i opisany z tyłu: MARIA ANTO "WIZYTA U SYRENY" MMIII, 46x33 | Maria Anto MMIII | 1132
Na odwrociu nalepka z galerii Katarzyny Napiórkowskiej