Marian Czapla biogram
Kwiat dla powstańca, 1991
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 90 cm
1 000 zł
10 000 zł
podlega droit de suite
sygn. p.d.: Czapla oraz opisany na odwrocie: Marian Czapla / „Kwiat dla powstańca” / olej - 90 x 90 - 1991