Marlena Selin biogram
Palium reginum, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 75 cm
1 000 zł
1 000 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 75 cm