Marzena Hettich-Uryszek biogram
Bez tytułu (Blue), 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 100 cm
800 zł
2 000 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 100 cm