Mateusz Ludwik Hajdukiewicz   biogram

Zatruta studnia

Olej, Płyta

Wymiary:   70 cm x 48 cm

4 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu