Michał Jankowski   biogram

Bacon, 2018

Olej, Płótno

Wymiary:   70 cm x 60 cm

6 000 zł

8 000 - 10 000 zł

Obraz wystawiono na indywidualnej wystawie artysty "Ryba psuje się od głowy" w BWA Zielona Góra w 2018 r. oraz na wystawie zbiorowej "DZIECI ŚWIATŁA" w Galerii Bielskiej BWA w 2018 r. Publikacje: Katalog 10. Wystawy Kuratorskiej Bielskiej Jesieni 2018.