Michał Ostaniewicz biogram
Martwa natura z lampą naftową i koszykiem cytryn, 2027
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 70 cm