Mira Skoczek-Wojnicka biogram
Kobieta z papierosem, 2013
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 65 cm
3 000 zł
4 800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 65 cm