Paulina Korbaczyńska biogram
Nie mam zimnego drinka. Może być ciepła woda?, 2016
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 60 cm