Paweł Wąsowski   biogram

Tatrakonchos, 2017

Olej, Płótno

Wymiary:   100 cm x 100 cm

3 500 zł

3 800 zł

4 500 - 5 500 zł

*do kwoty wylicytowanej należy doliczyć droit de suite (5%)