Piotr Czajkowski   biogram

Porte Mailot (Metro Paris), 2014

serigrafia, Rysunek, Papier

Wymiary:   32 cm x 32 cm

1 500 zł

2 000 - 3 000 zł

Serigrafia/rysunek na papierze, w oprawie. Sygnowany, datowany i opisany u dołu: '"PORTE MAILLOT" [METRO PARIS] serigrafia/rysunek CZAJKOWSKI | 2014