Piotr Młodożeniec biogram
Kompozycja geometryczna 2, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 115 cm x 81 cm
4 000 zł
16 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 115 cm x 81 cm