Piotr Stefanow biogram
Madonna z dzieciątkiem (na podst. Durera), 2017
Olej, Płótno
Wymiary: 22 cm x 16 cm
200 zł
400 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 22 cm x 16 cm