Piotr Trusik biogram
Pomiędzy, 2024
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 88.5 cm x 83 cm
5 000 zł
Estymacja 6 500 - 8 000 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 88.5 cm x 83 cm