Piotr Trusik biogram
Pomiędzy, 2024
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 88.5 cm x 83 cm
5 000 zł
Obraz był prezentowany na indywidualnej wystawie Piotra Trusika "Pomiędzy" w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (22.02.2024-24.03.2024). Prace na ekspozycji opowiadały o bliskim związku człowieka z naturą oraz o uldze, jaką przynosi przebywanie pośród przyrody. Trusik pokazuje jedność między namalowanymi, anonimowymi postaciami a zielonym otoczeniem, w którym się znajdują. "Pomiędzy" to wyraz ludzkiej potrzeby bliskości ze środowiskiem naturalnym i manifestacja silnego wpływu natury na człowieka.