Piotr Zawadzki biogram
WERONIKA JEDZIE NA MANHATTAN, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 110 cm x 110 cm