Rafał Knop biogram
MADAME X Z CYKLU SWIMMING POOL, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 125 cm x 125 cm
1 000 zł
1 400 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 125 cm x 125 cm