Roman Choinka biogram
W głębi siebie każdy z nas jest tym, czym zawsze był, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 55 cm x 55 cm
200 zł
800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 55 cm x 55 cm