Sławomir Marzec   biogram

Obraz przeciwko Koronawirus, 2020

Olej, Płótno

Wymiary:   70 cm x 50 cm

6 000 zł

7 000 - 8 000 zł

"Obraz przeciwko koronawirus" pochodzi z cyklu Obrazy użytkowe, w którym artysta wykorzystuje wiedzę z różnych kultur o leczniczych i magicznych mocach koloru. Z boku obrazu przyklejony został semirubin - rubiny wykorzystywane były do obniżania gorączki poprzez położenie go na pępku chorego.