Stanisław Młodożeniec   biogram

Kompozycje (dyptyk), 2020

Olej, Płótno

Wymiary:   35 cm x 64 cm

3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł

Dyptyk: 28x35 cm oraz35x29 cm