Stanisław Młodożeniec biogram
Kompozycje (dyptyk), 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 35 cm x 64 cm
3 000 zł
7 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 35 cm x 64 cm