Sylwia Perczak   biogram

Oczekiwanie, 2016

Olej, Płótno

Wymiary:   80 cm x 70 cm

*do ceny wlicytowanej należy doliczyć opłatę droit de suite, wynoszącą 5% ceny końcowej