Tomasz Sętowski biogram
Beyond Magic
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 30 cm
25 000 zł
25 000 zł
Sygnowany i opisany z tyłu: "Beyond Magic" | olej płótno 30x30 cm | Tomek Sętowski