Tomasz Sętowski biogram
bez tytułu (Morskie miasto), 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 61 cm x 80 cm
1 000 zł
19 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 61 cm x 80 cm