Wiktor Jerzy Jędrzejak biogram
MARTWA NATURA Z WIEJSKĄ CHATĄ, 1997
Technika własna, Olej, Płyta, Płótno
Wymiary: 30 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wymiary: 30 cm x 70 cm