Witold Kaczanowski biogram
Kompozycja z oknem, 1969
Olej, Płótno, Papier
Wymiary: 22.5 cm x 18.5 cm
5 000 zł
8 000 zł
Olej, Płótno, Papier
Wymiary: 22.5 cm x 18.5 cm