Włodzimierz Pawlak biogram
Dziennik nr 116 F, 2008
Olej, Płótno
Wymiary: 24 cm x 33 cm
5 000 zł
10 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 24 cm x 33 cm