Włodzimierz Pawlak biogram
Notatka o sztuce 2 VIII, 2017
Olej, Płótno
Wymiary: 13 cm x 18 cm
7 000 zł
7 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 13 cm x 18 cm