Wojciech Brewka   biogram

Generation X, 2020

Spray, Akryl, Olej, Płótno

Wymiary:   80 cm x 80 cm

7 000 zł

10 000 - 14 000 zł

Praca pochodzi z rozpoczętego w 2020 roku cyklu „Generation X”, którego bohaterami są postacie urodzone w około 1980 roku, dorastające w okresie wielkich i gwałtownych przemian społecznych oraz technologicznych. Obraz ten ukazuje 20-letniego mężczyznę w chwili przełomu 2000 roku, patrzy on z niepewnością w swoją przyszłość i na coraz szybciej zmieniający się świat.