Zofia Stryjeńska   biogram

Noc św. Jana (gwasz)

Technika własna, Płyta, Płótno

Wymiary:   77 cm x 58 cm

120 000 zł
130 000 zł

Sygnowany p.d.

Pochodzenie:

- W kolekcji prywatnej od II połowy lat 60-tych, kiedy pracę zakupiono w galerii sztuki w RFN. Oprawa obrazu pochodzi z lat 60-tych XX wieku.

Stan zachowania:

- Bardzo dobry; nigdy nie poddawany konserwacji