Zofia Stryjeńska biogram
Noc św. Jana (gwasz)
Technika własna, Płyta, Płótno
Wymiary: 77 cm x 58 cm
120 000 zł
130 000 zł
Sygnowany p.d.
Pochodzenie:
- W kolekcji prywatnej od II połowy lat 60-tych, kiedy pracę zakupiono w galerii sztuki w RFN. Oprawa obrazu pochodzi z lat 60-tych XX wieku.
Stan zachowania:
- Bardzo dobry; nigdy nie poddawany konserwacji