Zofia Stryjeńska   biogram

Plansza 12 z teki Polish Peasants Costumes, Copyright by C. Szwedzicki, 1939

Akwarela, Gwasz, Pochoir

Wymiary:   45 cm x 32 cm

1 200 zł

Sygn. na płycie u dołu: Z.Stryjeńska, na lewym marinesie litery S. oraz T. Prace „księżniczki malarstwa polskiego” pochodzą z teki wydanej w Wielkiej Brytanii i Francji, ukazującej stroje ludowe z różnych regionów Polski.