Igor Mitoraj   biogram

Perseusz

Brąz, Patyna

Wymiary:   46 cm x 26 cm x 12 cm

28 000 zł
Estymacja 40 000 - 50 000 zł

Sygnatura na odwrocie z numerem seryjnym: C 822 / 1000 HC