Strona główna » Galeria online » Artyści » Bogusław Fleck
Bogusław Fleck - Artysta - Galeria sztuki Art in House

Bogusław Fleck

WYŚWIETLEŃ: 35

Boguslaw Fleck urodził się w 1956 roku w Sopocie. Jest absolwentem berlińskiej Hochschule der Künste (Wydziału Komunikacji Wizualnej oraz Form Przemysłowych). Od roku 1980 mieszka w Berlinie.

Od czasu uzyskania dyplomu zawodowo realizuje projekty użytkowe jako grafik, a równocześnie przez cały czas eksploruje różne techniki wyrazu artystycznego. W sferze sztuki angażuje się pro publico bono, w charakterze kuratora wystaw „Galeria Uniwersytetu Trzech Pokoleń“, cyklu comiesięcznych wernisaży w historycznych wnętrzach Uniwersytetu Humboldtów w Berlinie, promującego polskich artystów, tworzących w Niemczech. Ostatnią fascynacją artysty jest malowanie na płótnie.

Doświadczenie zawodowe, związane z możliwościami wyrazu i formy, jakie w dzisiejszej dobie oferują programy komputerowe, zdobyte na potrzeby komercyjnych prac graficznych, zainspirowały artystę do odmiennych niż dotychczasowe form wyrazu. Spontaniczne i eksperymentalne próby komputerowe, z biegiem czasu stały się przemyślanymi, kontrolowanymi działaniami plastycznymi, zmierzającymi do maksymalnego uproszczenia formy, wyeliminowania zbędnych elementów i pełnego oddania zamierzonej kompozycji. W efekcie, na przestrzeni lat, powstał cykl obrazów „Przejrzystość rzeczy”, precyzyjnie dopracowanych przy pomocy programów komputerowych, a następnie przeniesionych na płótno. 


Szukasz prac tego artysty?

Poinformujemy Cię o nowych pracach dostępnych w galerii albo na aukcji.

Wyślij

Prace dostępne w galerii online - Bogusław Fleck

Nr. 24, 2019
Akryl, Płótno 70 cm x 100 cm
Cena sprzedaży $1 980
Nr. 26, 2019
Akryl, Płótno 100 cm x 100 cm
Cena sprzedaży $1 980
Nr. 28, 2019
Akryl, Płótno 80 cm x 80 cm
Cena sprzedaży $1 720

Archiwum sprzedaży - Bogusław Fleck

Akryl, Płótno 130 cm x 130 cm
REZERWACJA
Pokaż więcej

Nasi partnerzy:

BeArt Kultura i sztuka RMF Classic Antykwariusze Cinoa Młody Byron Koneser

Płatności obsługują:

PayPal PayU

Jesteśmy też na: