Luiza Poreda - Artyści - malarze i rzeźbiarze
flag

Obserwujących: 0 Prac na sprzedaż: 8 Prac sprzedanych: 2

Urodzona w 1980 roku. Jest absolwentką Wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, pracę magisterską pisała z zakresu filozofii sztuki. Równolegle ze studiami rozpoczęła swoją działalność artystyczną. Przez kilka lat wykonywała ilustracje dla studenckiego czasopisma "Zabudowa Trawnika". Przez kolejne podróżowała, w drodze ćwicząc się w rysunku tuszem, a także malarstwie akwarelowym, akrylowym i olejnym.


Jest samoukiem z wyboru, zawsze chciała tworzyć po swojemu, jednak nie zaważyło to na karierze artystycznej Luizy Poredy. Jej obrazy olejne oraz akrylowe docenione zostały przez prywatnych kolekcjonerów z kraju i całego świata. Twórczość artystki podziwiać można w galeriach sztuki współczesnej i na aukcjach sztuki w najlepszych domach aukcyjnych.


Obecnie, od kilku już lat interesuje ją przenoszenie swoich obrazów i rysunków na przedmioty użytkowe i do przestrzeni codzienności. Maluje, rysuje na rzeźbach, drobnych przedmiotach, takich jak pudełka, szkatułki, świeczniki, biżuteria, drewniane talerze, buty i ubrania. Wykonuje też projekty naścienne w prywatnych domach i lokalach użytkowych. Od 2014 roku z pasją maluje kolorowe i czarno-białe obrazy na pięknych, starych meblach dla marki Art Popo. Oprócz tego współorganizuje kilka niszowych festiwali artystycznych w Polsce. 


Brała udział w kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce, jak również w projektach performatywnych finansowanych m.in. przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Pokaz więcej Szukam prac tego artysty


Galeria prac - Luiza Poreda

Luiza Poreda
90 cm x 90 cm
$950
Luiza Poreda
100 cm x 100 cm
$1 090
Luiza Poreda
100 cm x 100 cm
$950
Luiza Poreda
100 cm x 100 cm
$940
Luiza Poreda
80 cm x 80 cm
$800
Luiza Poreda
100 cm x 100 cm
$1 070
Luiza Poreda
90 cm x 90 cm
$940
Luiza Poreda
150 cm x 100 cm
SPRZEDANO
Luiza Poreda
42 cm x 32 cm
SPRZEDANO

Nasi partnerzy:

BeArt Kultura i sztuka RMF Classic Antykwariusze Cinoa Młody Byron Koneser

Płatności obsługują:

PayPal PayU

Jesteśmy też na: