Strona główna » Galeria online » Artyści » Magdalena Kępka

Magdalena Kępka

WYŚWIETLEŃ: 273

Magdalena Kępka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Maluje w technice olejnej i akrylowej. Tematem jej obrazów jest polski pejzaż, marynistyka oraz architektura gorącego południa.

W swoich obrazach stara się zatrzymać grę światła oraz czar otaczającego świata z jego urokami i niedoskonałościami. Przez półtora roku mieszkała również w Hiszpanii, gdzie z powodzeniem kontynuowała swoją przygodę z malarstwem uczestnicząc w życiu artystycznym tego kraju. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach malarskich, plenerach oraz licznych wystawach pokonkursowych.

Obrazami Magdaleny Kępki żywo interesują się domy aukcyjne i galerie sztuki. Ma na koncie kilkanaście wystaw indywidualnych (m.in. w Galerii Małgosia we Wrocławiu (trzykrotnie), Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, Muzeum Miejskim w Rudzie Śląskiej, czy Galerii Sztuki Maja w Toruniu), oraz kilkanaście nagród w konkursach malarskich (w tym 7 głównych). Jej prace wchodzą w skład prywatnych kolekcji większości krajów Europy, jak również Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Meksyku oraz hiszpańskich instytucji państwowych i fundacji.

Ważniejsze nagrody: I nagroda w IV Konkursie Malarskim "Luis Fernandez Vergara", Viladecans, Hiszpania, 2010; I nagroda w III Konkursie Malarskim "Luis Fernandez Vergara", Viladecans, Hiszpania, 2009; I nagroda w V Konkursie Malarskim Corrales de Buelna (Cantabria), Hiszpania, 2009; I nagroda w XIV Konkursie Malarskim Castellar de la Frontera (Andaluzja), Hiszpania, 2009; I nagroda w I Konkursie Malarskim Fundacji Przyjaciół Pszczół, Guadalajara, Hiszpania, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim "Rincones Santiago del Teide", Teneryfa, Hiszpania, 2008; I nagroda w Konkursie Malarskim ''Moje miejsca'' sklepu Maluje.pl, 2012.


Szukasz prac tego artysty?

Poinformujemy Cię o nowych pracach dostępnych w galerii albo na aukcji.

Wyślij

Prace dostępne na aukcji - Magdalena Kępka

Chwila relaksu, 2020
Akryl, Olej, Płótno 100 cm x 100 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Prace dostępne w galerii online - Magdalena Kępka

Calella, 2019
Akryl, Płótno 80 cm x 120 cm
Cena sprzedaży $820
Akryl, Płótno 70 cm x 100 cm
Cena sprzedaży $540
Olej, Płótno 80 cm x 120 cm
Cena sprzedaży $820

Archiwum sprzedaży - Magdalena Kępka

Akryl, Olej, Płótno 100 cm x 100 cm
SPRZEDANO
Akryl, Olej, Płótno 120 cm x 80 cm
SPRZEDANO
Akryl, Olej, Płótno 100 cm x 100 cm
SPRZEDANO
Olej, Płótno 50 cm x 70 cm
SPRZEDANO
Pokaż więcej

Nasi partnerzy:

BeArt Kultura i sztuka RMF Classic Antykwariusze Cinoa Młody Byron Koneser

Płatności obsługują:

PayPal PayU

Jesteśmy też na: