Krzysztof Wieczorek   biogram

Metamorfoza pejzażu lub opowieść druga z topograficznych oceanów - EA XII, 2007

Akwarela, Gwasz, Akwaforta, Papier

Wymiary:   40 cm x 62 cm

1 000 zł
1 100 zł