46. Aukcja Nowej Sztuki - 20 listopada 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

46. Aukcja Nowej Sztuki

20 listopada 2020, 19:30 (piątek)

Sezon jesienny w Art in House to czas wytężonej pracy: oprócz Aukcji Nowej Sztuki, w naszej ofercie zagościła aukcja dedykowana wyłącznie tematyce koni, powróciło Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów, przed nami również Klasycy Współczesności. Zależy nam, aby każdy miłośnik sztuki odkrył w naszych katalogach aukcyjnych dzieła odpowiadające jego zainteresowaniom – różnorodność oferty to nasz priorytet.

W nadchodzącym katalogu 46. Aukcji Nowej Sztuki odnajdziecie Państwo 85 obiektów artystycznych – obrazów, grafik i rzeźb – spełniających nasze hasło przewodnie: sztuka potrzebuje domu, a dom sztuki. Każde dzieło odmieni przestrzeń mieszkalną i biurową nie do poznania, wprowadzając do niej nie tylko element estetyczny, ale również poprawiając nasze samopoczucie i zwiększając kreatywność. Warto otaczać się obiektami artystycznymi nie tylko podczas wizyt w instytucjach kultury: potraktujmy je jako domowników, którzy sprawiają nam radość na co dzień.

Duża grupa prac to dzieła w mocnych, energetycznych barwach: wśród nich neonowe goryle Wojtka Brewki, kobiecy portret Hanny Kłopotowskiej, Żuławy z lotu ptaka autorstwa Anny Malinowskiej, kukułczy lot Adama Kołakowskiego, cytrusowa Sycylia Krzysztofa Ludwina czy meksykańska mozaika Artura Smoły.

Subtelną gamę kolorystyczną odnajdziemy w kompozycji Tomasza Kosteckiego w stylu art déco, dziewczęcym Narcyzie Adama Wątora, kojącej pracy Ilony Herc, anielicy Marii Szypluk czy arkadyjskim pejzażu Joanny Półkośnik. Złotem zalśni z kolei ikona Borysa Fiodorowicza, renesansowy ptasi dyptyk Anny Kozłowskiej, melancholijny portret Joanny Misztal, wakacyjne marzenie Alicji Kappy oraz pieski wizerunek autorstwa Lucasa Lucaprio.

Dużą różnorodność znajdą Państwo wśród propozycji rzeźbiarskich: powróci huśtawkowy nielot Marcina Myśliwca oraz charakterystyczna głowa byka Jacka Opały, przytulą się bajkowe konie Adama Kołakowskiego, a po raz pierwszy na aukcji pojawi się Waldemar Mazurek, który powołał do życia tajemniczego człowieka z brązu.

Ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiologiczną, zachęcamy Państwa do pozostania w domu i licytacji zdalnej: telefonicznej oraz online. Sztuka jest dostępna na wyciągniecie ręki!

Love Not Hate, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 70.5 cm x 123.5 cm
1 000 zł
17 000 zł
Kobieta i Bugatti, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
45 000 zł
Spojrzenie, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
20 000 zł
Żuławy, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
5 500 zł
Mozaika, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Niebieski 3, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Czerwony Akt, 2020
Pastel, Karton, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
16 000 zł
Granatowe tulipany, 2016
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
30 000 zł
Chess Girls, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Chicago Dance, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Ocean wolnego czasu, 2020
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Miejsce Wery, Przystań, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
4 000 zł
Galerie, 2020
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
2 800 zł
Ganesha, 2020
Technika własna, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wyniosła anielica, 2020
Olej, Płótno, 78 cm x 67 cm
1 000 zł
3 500 zł
2030, 2020
Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 500 zł
Powrót, 2020
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Cytrusowy zapach Sycylii, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Łagów, kolory, kolory, 2020
Akwarela, Papier, 56 cm x 76 cm
1 000 zł
2 000 zł
Bliskość, 2019
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
11 000 zł
Błaganie o deszcz, 2019
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Red Corvette, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Sobota, 2020
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
4 500 zł
Spojrzenie, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zielony poranek, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Siesta, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Boże ciało, 2020
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
6 000 zł
Czerwony kapturek, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
6 000 zł
Smak wakacji, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Roztopy, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Pod parasolem, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Jutrzenka, 2020
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ostatni wiking III, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
7 000 zł
Ikar, 2020
Akryl, Płótno, 180 cm x 80 cm
1 000 zł
8 000 zł
Targ, 2020
Olej, Płótno, 150 cm x 200 cm
1 000 zł
4 000 zł
Punk is Alive, 2020
Akryl, Płótno, 130 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Spokój, 2020
Pastel, Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Żuraw rajski, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Modroara hiacyntowa, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Cadaques, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Nadmorski Hachiko, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Felix i Luna, 2020
1 000 zł
1 000 zł
Wieczorne rozmowy, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Sprawiedliwość, 2020
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Krwawy Księżyc, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
5 000 zł
Ares, 2020
1 000 zł
4 500 zł
Eros, 2020
Akryl, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
UniCosmos, 2020
Spray, Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 160 cm
1 000 zł
1 700 zł
Pistacjowe koniolody, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
To be or not to be, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pamięć, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Pink Zone z cyklu kolekcje, 2020
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 100 zł
Podróż, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Be Yourself - Desiderata, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
2 000 zł
Opiekun Ojczyzny, 2020
Olej, Płótno, 68 cm x 55 cm
1 000 zł
1 700 zł
Stróż, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Kobieta 14, 2017
Akwarela, Szlagmetal, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
2 200 zł
Z cyklu "W drodze", 2011
Gwasz, Płyta, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 600 zł
One Look II, 2018
Technika własna, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dream On XX, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Kolorowe pończochy, 2020
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kong, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kozy, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Słoneczniki w wazonie, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Childish Game, 2020
Olej, Płyta, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zaczarowany flet, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Nieba dwa, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Malwina Jagóra
Szczęście jest motorem życia codziennego, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 500 zł
Przytulone konie, 2020
Ceramika, 80 cm x 80 cm x 30 cm
1 000 zł
4 500 zł
Huśtawkowiec II, 2020
Drewno, 107 cm x 95 cm x 90 cm
1 000 zł
6 000 zł
Nowy człowiek, 2020
Brąz, Patyna, Marmur, 42 cm x 20 cm x 10 cm
1 000 zł
9 500 zł
Nosił Byk razy kilka, 2020
Ceramika, Złoto, 70 cm x 70 cm x 37 cm
1 000 zł
9 500 zł