Krzysztof Wieczorek biogram
Metamorfoza pejzażu lub opowieść druga z topograficznych oceanów - EA XII, 2007
Akwarela, Gwasz, Akwaforta, Papier
Wymiary: 40 cm x 62 cm
1 000 zł
1 100 zł