Adam Kołakowski biogram
A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 140 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 140 cm x 100 cm