49. Aukcja Nowej Sztuki - 19 marca 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

49. Aukcja Nowej Sztuki

19 marca 2021, 19:30 (piątek)

Twins, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
38 000 zł
Kobieta i Mercedes 3, 2021
Akwarela, Papier, 36 cm x 48 cm
1 000 zł
20 000 zł
Walk, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Goodbye Casablanca, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Mozaika II, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 110 cm x 95 cm
1 000 zł
3 800 zł
W odcieniach szarości, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Ballerina, 2021
Tusz, Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
10 000 zł
Kontrabasista, 2016
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
18 000 zł
Pandora, 2021
Akryl, Papier, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
5 000 zł
Wyprawa po złote runo, 2020
Olej, Płyta, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
10 000 zł
Zachód Maradony, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Bogini wojny, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Cafe Graziano, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
6 500 zł
Lektura II, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wyznacz trasę, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
22 000 zł
Better Together, 2019
Akryl, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
3 500 zł
Reszel, 2020
Akwarela, Papier, 29 cm x 76 cm
1 000 zł
2 200 zł
Metropolis, Cartier, New York, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
12 000 zł
Soczysta dolina, 2021
Akwarela, Papier, 74 cm x 54 cm
1 000 zł
2 000 zł
Vacances 3333, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
6 500 zł
Dolomity, Val di Fassa, 2020
Akwarela, Papier, 94 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
Szron, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Materialne okrycia, 2021
Olej, Płótno, 121 cm x 73 cm
1 000 zł
6 000 zł
Przeszłości, 2020
Olej, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
4 500 zł
Flamenco na dwie gitary, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Jesienny ogród Clear (dyptyk), 2021
Olej, Płótno, 125 cm x 170 cm
1 000 zł
2 400 zł
Zazwyczaj śpiąca królewna, 2019
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
6 000 zł
Bałtyckie szprotki, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
7 500 zł
Zapukał do uśmiechu, 2020
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Akt z różowym ręcznikiem, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Baletnice, 2020
Pastel, Akryl, Karton, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
Bliskość o poranku, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pablo, 2020
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
4 000 zł
Libra, 2021
Olej, Płótno, 137 cm x 106 cm
1 000 zł
2 400 zł
Lewiatan, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Martwa natura z monsterą, 2020
Olej, Płótno, 61 cm x 61 cm
1 000 zł
4 000 zł
Peratallada, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Po deszczu, 2020
1 000 zł
8 000 zł
Behemoth, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
9 500 zł
Jesteś światełkiem, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Kosmos, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Red 1, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Nadzieja, 2020
Szlagmetal, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Gra, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Ona i dwie papugi, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Kobieta z papierosem, 2020
Olej, Płótno, 35 cm x 47 cm
1 000 zł
2 400 zł
Akrobaci, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 170 cm
1 000 zł
3 000 zł
Sando z cyklu "El Pueblo", 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Noc, 2005
Akryl, Płótno, 30 cm x 24 cm
1 000 zł
1 900 zł
Bonnies Citas, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 165 cm
1 000 zł
4 000 zł
Przejście dla pieszych, 2019
Akryl, Płyta, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
A Losing Game, 2021
Akryl, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 100 zł
O czym śnią lisy?, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Zawodniczki, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Obserwacje, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
_Katarzyna_
Naked Muse, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Widok, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kurtuazja, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
I'm Just a Dreamer, 2021
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Malwina Jagóra
Mamy siebie, więc przetrwamy ten trudny czas, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Kain&Abel, 2021
Akryl, Karton, 100 cm x 118 cm
1 000 zł
3 500 zł
K28, 2019
Akryl, Płótno, 140 cm x 110 cm
1 000 zł
2 200 zł
Troja, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 000 zł
Chwytając marzeń, 2021
Tusz, Akryl, Papier, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
1 300 zł
Poranek, 2020
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
1 700 zł
Paweł Oleszkiewicz
Kopuła, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Ostrowy błękitu, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Przymrozki, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dyptyk 1&2, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
5 500 zł
Trying to Tell You, 2019
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Monkey Band, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Automobilowy band, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Nauczanie początkowe, 2018
Gwasz, Papier, 21 cm x 30 cm
1 000 zł
1 700 zł
Dzika jazda, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 170 cm
1 000 zł
2 400 zł
Rysunek, 2016
Tusz, Papier, 29.7 cm x 21 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wybieg, 2017
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 600 zł
Joanna Daniło
Equilibrio (dyptyk), 2020
Aluminium, Płyta, 47 cm x 94 cm
1 000 zł
1 300 zł
Anioły, 2020
Brąz, Drewno, 30 cm x 13 cm x 8 cm
1 000 zł
8 000 zł
Delikatne podmuchy, 2019
Ceramika, 70 cm x 40 cm x 30 cm
1 000 zł
8 500 zł
Złotopiórcia, 2021
Ceramika, Drewno, 95 cm x 66 cm x 15 cm
1 000 zł
2 400 zł
Nielot w kapeluszu, 2020
Złoto, Drewno, 141 cm x 52 cm x 35 cm
1 000 zł
4 500 zł
Do ostatniej rdzy, 2021
Ceramika, 55 cm x 35 cm x 20 cm
1 000 zł
3 500 zł