Agłaja Artysiewicz biogram
Fragment balkonu, 1970
Olej, Płótno
Wymiary: 85 cm x 75 cm
1 000 zł
Literatura:
- katalog wystawy Bez ram | Unframed, Białystok 2019, Wydawca: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, str. 40 (reprod.) ISBN 978-83-950007-8-2; katalog wystawy dołączony do pracy
Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska