Aukcja ze Zbiorów Kolekcjonera - 09 grudnia 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

Aukcja ze Zbiorów Kolekcjonera

09 grudnia 2022, 19:30 (piątek)

Rogacz, 2013
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
Połów II, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Juliusz Lewandowski
Bez tytułu, 2021
Akryl, Płyta, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Czerwone tulipany, 2000
Olej, Płótno, 115 cm x 130 cm
1 000 zł
5 000 zł
Para, 2019
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
3 800 zł
Taniec, 2019
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł
Spokój, 2017
Akryl, Płótno, 160 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Bez tytułu, 2017
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Bez tytułu
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Invasion 2: Barbarella, 2016
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 500 zł
Danae. Złoty Deszcz II, 2011
Akryl, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Bez tytułu, 2015
Olej, Płótno, 129 cm x 109 cm
1 000 zł
2 200 zł
Album drugi, strona pierwsza, 2010
Olej, Płótno, 98 cm x 55 cm
1 000 zł
1 700 zł
Reklama, 2008
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Dziwna zabawa, 2014
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nieuchronność miejsca, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
20150616, 2015
1 000 zł
1 600 zł
1216-901, 2014
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bez tytułu, 2012
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Armatki, 2012
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Afro, 2012
Akryl, Płótno, 44 cm x 44 cm
1 000 zł
2 200 zł
Kama, 2009
Akryl, Płótno, 73 cm x 65 cm
1 000 zł
2 000 zł
Pantofelki, 2010
Akryl, Płótno, 73 cm x 65 cm
1 000 zł
1 500 zł
Light Blue Map, 2017
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
CHML Map (tryptyk), 2018
Akryl, Płótno, 195 cm x 92 cm
1 000 zł
1 900 zł
Yellow Flow HDIYL, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Mężczyzna, 2016
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2012
Akryl, Płótno, 130 cm x 150 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu (W drodze) I
Akryl, Płótno, 62 cm x 62 cm
1 000 zł
1 200 zł
Bez tytułu (W drodze) II
Akryl, Płótno, 40 cm x 51 cm
1 000 zł
1 200 zł
Dyptyk, 2017
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Bez tytułu, 2018
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 600 zł
Venus Satyr Cupid, 2016
1 000 zł
1 100 zł
Młody mężczyzna, 1987
Olej, Płótno, 119 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ingenium, 2016
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Paleta malarska, 2019
Technika własna, Deska, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dog N5, 2017
Akryl, Deska, Papier, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Szkic dwustronny, 1960
Ołówek, Papier, 29 cm x 20 cm
1 000 zł
4 800 zł
Akt siedzącej kobiety (sangwina)
Kredka, Papier, 60 cm x 42 cm
1 000 zł
2 000 zł
Akt (sangwina)
Kredka, Papier, 59.5 cm x 41 cm
1 000 zł
2 200 zł
Portret
Fotografia barwna, Papier, 68 cm x 48 cm
1 000 zł
1 400 zł
Grzybiarki, 1960
Ceramika, 17 cm x 5 cm x 5 cm
1 000 zł
1 000 zł
Koń, 2017
Ceramika, 30 cm x 20 cm x 10 cm
1 000 zł
1 500 zł
Żubr model XL I
Ceramika, 21.5 cm x 15 cm x 28 cm
1 000 zł
1 000 zł
Żubr model XL II
1 000 zł
1 200 zł