Agnieszka Sitko   biogram

Z cyklu "Portrety kartek" (tryptyk), 2012

Olej, Płótno

Wymiary:   70 cm x 210 cm

1 000 zł
8 000 zł

Wymiary każdej z części tryptyku: 70x70 cm