48. Aukcja Nowej Sztuki - 19 lutego 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

48. Aukcja Nowej Sztuki

19 lutego 2021, 19:30 (piątek)

Goodfellas, 2021
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
26 000 zł
Kobieta i Mercedes 2, 2020
Akwarela, Papier, 36 cm x 48 cm
1 000 zł
19 000 zł
Venetian Roses, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
Tęsknota, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
35 000 zł
Blue Ribbon, 2020
Tusz, Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
12 000 zł
Czerwone tulipany, 2018
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
38 000 zł
Obcy, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Lektura, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
10 000 zł
Duo, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Po drugiej stronie lustra, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Swing Time, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
14 000 zł
La Chamille, 2020
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
Nagły przypływ uczuć, 2018
Olej, Płótno, 73 cm x 61 cm
1 000 zł
7 500 zł
Za maską, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 73 cm
1 000 zł
17 000 zł
Tentatrice, 2020
Olej, Płótno, 150 cm x 90 cm
1 000 zł
4 800 zł
W podróży, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bogini wyzwolenia, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Botanist, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Aport, 2020
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
4 000 zł
Głowa XII, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
4 800 zł
Łowca marzeń IV, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
9 000 zł
Kobieta i Mężczyzna, 2020
Akryl, Papier, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
Klęska urodzaju 1, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Krakowiacy, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 169 cm
1 000 zł
6 500 zł
Portret pamięciowy, 2020
Olej, Płótno, 39 cm x 29.5 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dark Dress. Trzy lata później, 2020
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
15 000 zł
Harpia, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 140 cm x 70 cm
1 000 zł
13 000 zł
A ja jestem rudy lis, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Sacrprof, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Odbicia, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Baletnica, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Ucieczka ze snu, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Sekrety, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Storia di Gemelle, 2020
Olej, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dream On XXII, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Papilona, 2020
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
4 800 zł
Szczęśliwe chwile, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Spotkanie na trawie, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Natasza Mirak
Zbieram się w sobie, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Obraz z cyklu "W drodze", 2020
Akryl, Płótno, 30 cm x 24 cm
1 000 zł
4 800 zł
Pragnienie, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 170 cm
1 000 zł
4 000 zł
Romuald Musiolik
Miasto, 2020
Olej, Płótno, 140 cm x 160 cm
1 000 zł
3 800 zł
Wigilia bez Żony, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 500 zł
Joanna Daniło
Za kwadratem, 2019
Szlagmetal, Metal, Aluminium, Płyta, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Andaluzyjskie lato, 2020
1 000 zł
2 200 zł
King of the Jungle, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
3 500 zł
Nieśmiały kawaler, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Sen o ogrodzie, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Lotosowy raj, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Fragment 672 (poliptyk), 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
4 000 zł
Z cyklu "Co przyniosą", 2020
Akwarela, Papier, 54 cm x 74 cm
1 000 zł
2 600 zł
Zatoka czystych prawd, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 600 zł
Winogrona (dyptyk), 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Gold Bird, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
Frigiliana z cyklu "El Pueblo", 2021
Akryl, Płótno, 85 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Pegazy, 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
WRC, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dystynkcja, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Eugeniusz Ochonko
Beso del Amor, 2019
Złoto, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ona i monstera, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Owoc uczuć, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kto tam?, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
2 200 zł
Sekretarz, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dotyk, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Czerwone, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Baset, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 600 zł
Akatyst, 2021
Akryl, Płyta, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
5 500 zł
Moja rodzina, 2020
Gwasz, Papier, 21 cm x 30 cm
1 000 zł
1 600 zł
Bez tytułu, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
1 700 zł
Śniadanie, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Przeplatanka, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Dance, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Piruet, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Śnieżny, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Zimowy spacer, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 50 cm
1 000 zł
1 800 zł
Z cyklu "Poruszenie", 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Sukienka, 2017
Tusz, Akwarela, Papier, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 400 zł
Ulotne piękno, 2020
Olej, Płótno, 85 cm x 65 cm
1 000 zł
3 000 zł
Jesień, 2020
Olej, Płótno, 27 cm x 33 cm
1 000 zł
1 800 zł
Lód, 2020
1 000 zł
1 100 zł
Królewna i rycerze, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bajeczna noc (tryptyk), 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 130 cm
1 000 zł
1 300 zł
Układ Solarny, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Silence, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
2 500 zł
Rysunek tuszem nr 31, 2003
Tusz, Papier, 32 cm x 23 cm
1 000 zł
1 800 zł
Astronom, 2020
Ceramika, 40 cm x 20 cm
1 000 zł
1 600 zł
Razem, 2020
Ceramika, Drewno, 34.5 cm x 29.5 cm
1 000 zł
1 800 zł
Maska (1 z 15), 2020
Kamień, Brąz, 35 cm x 14 cm
1 000 zł
3 500 zł
Tentatrice, 2020
Ceramika, Drewno, 80 cm x 58 cm
1 000 zł
6 000 zł
Zawstydzona, 2021
Ceramika, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
8 500 zł