Alicja Kappa biogram
Ciepły, letni wieczór, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Wymiary: 100 cm x 100 cm