Alicja Kappa biogram
LAWENDOWY HORYZONT, 2019
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 150 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 150 cm x 70 cm