XXX Aukcja Nowej Sztuki - 22 lutego 2019, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXX Aukcja Nowej Sztuki

22 lutego 2019, 19:30 (piątek)

Przed Państwem katalog XXX Aukcji Nowej Sztuki, rozpoczynający kolejny etap wyzwań stojących przed Domem Aukcyjnym Art in House. Każda „jubileuszowa” aukcja jest dla nas bowiem okazją do rozliczenia się z przeszłymi dokonaniami naszego zespołu i postawienia sobie nowych celów. Ile liczb rzymskich jeszcze przed nami? Mamy nadzieję, iż pewnego dnia zmieszczenie ich w jednej linijce na okładce będzie nie lada problemem.

Lutowy katalog otwierają prace artystów znanych Państwu z poprzednich aukcji. Są to Wojciech Brewka i tryptyk z misiami; Tomasz Kostecki ze swoim światem w zupełnie starym stylu; Agnieszka Sitko i ascetyczne całuny; Beata Musiał-Tomaszewska i zwierzęca fatamorgana; Andrejus Kovelinas i niepokojący pocałunek. Onirycznie zrobiło się na płótnach Malwiny de Brade, duetu Sporskich, Małgorzaty Piątek-Grabczyńskiej, Joanny Szumskiej, Pawła Porady i Krzysztofa Żyngiela. W mroczny klimat wprowadzą Was prace Emila Gosia, Wojciecha Pelca, Michała Mroczki, Andrzeja Domżalskiego i Aleksandry Koper.
Do malarstwa dawnego nawiąże sentymentalna, naturalistyczna kompozycja Jana Dubrowina, prerafaelicka Patrycja Kruszyńska-Mikulska, akademicki Konrad Hamada, średniowieczna Sylwia Perczak czy rusko-bizantyjski Borys Fiodorowicz, w którego ikonach zawsze można odnaleźć aktualne treści. Jeżeli jesteście zwolennikami abstrakcyjnych form, z łatwością odnajdziecie w katalogu propozycje Henryka Trojana, Katarzyny Kałdowskiej, Piotra Szwabe, Dominika Smolika, Michała Mąki, Małgorzaty Jastrzębskiej, Basi Kozaczkiewicz oraz Magdaleny Karwowskiej.

Artystami, których prace po raz pierwszy goszczą na naszej aukcji są Krzysztof Kopeć z obrazem wyjątkowym bo uznanym przez PZAP za najlepszą pracę roku 2017, Wiktor Juszkiewicz, Stanisław Sugintas, Agata Krutul, Timur Karim oraz „najmroczniejszy” z całego grona – Adam Oroń. Jeżeli najbardziej interesują Państwa prace trójwymiarowe, polecam rozpocząć przegląd oferty od ostatnich stron katalogu.

Z życzeniami miłej lektury,

INNY PUNKT WIDZENIA, 2018
Olej, Płótno, 150 cm x 50 cm
1 000 zł
8 000 zł
ŻÓŁTE BUGATTI, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
30 000 zł
CAŁUNY - KWARTET, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
FATAMORGANA, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
4 800 zł
GHOSTER TIGER, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 130 cm
1 000 zł
3 800 zł
BANQUET, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
DZIEWCZYNA I TORS 2, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
WYSPY WERY,, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
PASSION, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
ONA I KAMELEONY, 2014
Technika własna, 160 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
MARIONETKI, 2018
Olej, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
RED MOON, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
PRZESZŁOŚĆ JUTRA, 2017
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
REGATTA, 2019
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 80 cm x 50 cm
1 000 zł
4 500 zł
ROWEREK, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
MANUMISSIO, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
PODRÓZE Z MUZYKĄ, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
DANAID, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
DZIEWCZYNA Z TOSKANI, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
TULIPAN, 2018
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
3 800 zł
MATKA BOSKA BOLESNA, 2019
Akryl, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
13 000 zł
PO KĄPIELI, 2018
Olej, Płótno, 45 cm x 35 cm
1 000 zł
1 500 zł
FACET W NIEBIESKIM SZALIKU, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
PODRÓŻNY, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
BAŻANT, 2019
Olej, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
KOTEK, 2018
Olej, Płótno, 24 cm x 18 cm
1 000 zł
1 000 zł
W OKNIE, 2018
Szkło, Olej, Drewno, Płótno, 85 cm x 43 cm
1 000 zł
2 600 zł
WENA, 2018
Akryl, Papier, 150 cm x 110 cm
1 000 zł
4 800 zł
ŁABĘDŹ NIEMY, 2019
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 140 cm x 70 cm
1 000 zł
2 500 zł
CNC, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
BURSZTYNOWY BYK, 2019
Technika własna, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
LAWENDOWY HORYZONT, 2019
Szlagmetal, Olej, Płótno, 150 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
MOKRADŁA JESIENNE, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 400 zł
ROZLEWISKA, 2018
1 000 zł
1 000 zł
TA WODA NURTUJE MNIE, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 600 zł
SMOK NAD MIASTEM, 2018, 2018
Akryl, Płótno, 170 cm x 170 cm
1 000 zł
3 000 zł
TURBOSUPERANTYSMOGGHOST, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
PATROL, 2018
Technika własna, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
SZUMY MIASTA MANHATTAN, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
2 200 zł
WŁADZA, 2019
Olej, Płótno, 130 cm x 95 cm
1 000 zł
2 400 zł
LOFOTEN I, 2018
Technika własna, 50 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
WIEJSKI STÓŁ, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
SADY MALINOWE, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
TERRA ARDIENTE, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
1 200 zł
AKT, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
PARA, 2019
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
AMONG THE DREAMS, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
CADAQUES, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
NASZ NOWY DOM, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
TAJEMNICZY OGRÓD, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
KONIEC I POCZĄTEK, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
ERROR #101, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
NR 615, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
BRAZIL, 2019
Spray, Olej, Płótno, 155 cm x 125 cm
1 000 zł
1 300 zł
SZEPTY NOCY, 2019
Węgiel, Akryl, Papier, 142 cm x 85 cm
1 000 zł
1 400 zł
POTĘGA UMYSŁU, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
ZŁOTOWŁOSA, 2012
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
W GŁĘBI, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
MAJESTIC DOG ANGEL, 2019
Akryl, Płótno, 116 cm x 89 cm
1 000 zł
1 500 zł
Z CYKLU PUPPET SHOW, 2016
Olej, Płótno, 55 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
ALE KOSMOS, 2019
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
WITCHCRAFT, 2018
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
NA WZGÓRZU, 2018
Szlagmetal, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
ZNUDZONY ANIOŁ STRÓŻ, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
PRZYPŁYW ŻYWIOŁÓW, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
K55, 2018
Akryl, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
1 000 zł
Barbara Kozaczkiewicz
DRZEWO, 2019
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
MIASTO, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 000 zł
CZAS I PRZESTRZEŃ, 2018
1 000 zł
1 000 zł
TANDEM - DELIKATNA MATERIA, 2019
Ceramika, 70 cm x 55 cm
1 000 zł
4 800 zł
TRYPTYK PODLASKI, 2019
Ceramika, 55 cm x 20 cm
1 000 zł
3 500 zł
SEKRETY KOŁA, 2019
Ceramika, 50 cm x 28 cm
1 000 zł
1 600 zł