Alicja Kappa biogram
Właśnie takie będą wakacje, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 150 cm
1 000 zł
11 000 zł
Wymiary: 120 cm x 150 cm