Alicja Słaboń-Urbaniak   biogram

Pocieszka w czerwieniach, 2020

Olej, Płótno

Wymiary:   20 cm x 20 cm

2 000 zł
Estymacja 4 000 - 5 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu