Andras Gyorfi   biogram

Don Kichot, 2021

Akryl, Olej, Płótno

Wymiary:   80 cm x 80 cm

3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu