Andrzej Bruchnalski   biogram

Bez tytułu I, 1942

Tusz, Akwarela

Wymiary:   25.5 cm x 21 cm

500 zł

500 zł

900 - 1 200 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu